Apartmány Marina D'Or

Example

Prázdninové mestečko na pobreží Costa Azahar v Španielsku, v tesnej blízkosti historického mestečka Oropesa del Mar ...

Zvoľte si typ izby:


Ďakujeme ! Vaša rezervácia bola úspešne odoslaná. Potvrdenie bude zaslané na emailovú adresu, ktorú ste vyplnili vo formulári.


Marina d’Or, Španielsko:

Prázdninové mestečko na pobreží Costa Azahar v Španielsku, v tesnej blízkosti historického mestečka Oropesa del Mar, je jedno z najväčších a najmodernejších kúpeľných miest v Európe. Okrem tradičného a morského kúpeľníctva Vám Marina d´Or ponúka všetko čo potrebujete na prežitie krásnej dovolenky. Kúpele so soláriom, saunu, posilňovne, vyhrievané bazény a vírivky, otvorené bazény, aj s morskou vodou, tenisové kurty, golfové ihrisko, detská zóna ... a ešte všeličo iné.

Mestečko Marina d’Or je vybudované “na zelenej lúke”, kde nájdete úplne kompletnú infraštruktúru pre cestovný ruch, ako sú reštaurácie, obchody, nemocnica, rôzne športoviská, udržiavaná piesočná pláž, prekrásna záhrada, množstvo umeleckých prvkov “moderného” Gaudího tak charakteristických pre kúpele... v mestečku je cez 24.000 apartmánov a v sezóne to skutočne híri energiou a dovolenkovou atmosférou. Mestečko je postavené na pobreží mora, teda všetky apartmány sú veľmi blízko pláže (apartmány sa nachádzajú 150m až 350 m od pláže). Táto destinácia v Španielsku veľmi známa, je s veľkou víziou ďalšieho progresu v oblasti cestovného ruchu, keďže o pár minút ďalej sa bude v budúcnosti stavať celé ďalšie dovolenkové centrum na rozlohe 19 mil. m2 s golfovými ihriskami a rôznymi atrakciami, príznačnými pre rôzne časti sveta.

Náš servis

- prenájom apartmánov na 1 a viac týždňov
- služby recepcie a správa apartmánov
- upratovací servis a výmena prádla
- taxi služba
- organizujeme rôzne výlety do okolia

Prázdninové mesto Marina d'Or Holiday je najväčšie stredisko v Comunidad Valenciana s veľkým wellness centrom v Hoteli Balneario a čoskoro sa so svojim golfovým areálom Marina d'Or Golf stane aj najväčším mestom pre voľný čas a dovolenku v Európe. Nachádza sa medzi dvoma skvostami stredomoria Oropesa del Mar a Cabanes.
S nedávno postavenými hotelmi a plne vybavenými apartmánmi, ktoré ponúkajú ubytovanie v Marina d'Or, je rezort doplnený o najväčšie kúpele s morskou vodou v Európe.

V stredisku sa v súčasnej dobe v správe NFD nachádza 13 plne vybavených apartmánov, umiestnených v jednotlivých apartmánových domoch, kde v každom apartmánovom dome – bloku, sú umiestnené bazény a parkoviská.
Apartmány sú 3 izbové (1 obývačka s rozťahovacím gaučom, 1 manželská spálňa a 1 detská izba s dvoma samostatnými lôžkami, dve kúpeľne, jedna z toho so sprchovacím kútom a jedna s vaňou, terasa a kuchyňa. K apartmánu prislúcha aj parkovacie miesto zahrnuté v cene apartmánu.
Apartmány sú situované tak aby každý z nich mal priamy, alebo bočný pohľad na more.


ČO VÁM STREDISKO MARINA d´Or PONÚKA

KÚPEĽNÉ A RELAXAČNÉ SLUŽBY
Marina d'Or Holiday Resort ponúka svojim návštevníkom možnosť využitia najväčších morských kúpeľov v Európe. Využíva sofistikované metódy filtrácie morskej vody, čím poskytuje v rámci svojich služieb maximálne využite pozitívnych vlastností morskej vody ako zdroja krásy, zdravia a oddychu.
Už od dávnych čias bola morská voda využívaná pre svoje liečebné, relaxačné a skrášľujúce účinky. V morských kúpeľoch Marina d´Or sa snúbi prastará múdrosť s modernými technikami vodoliečby a ďalších procedúr, ktoré poskytujú klientom jedinečný a neopakovateľný zážitok.
Na ploche viac ako 3000 m² sa nachádza termálny bazén, vírivé vane, jacuzzi, flotárium, vodný hríbik, chŕliče, vodné prúdy a mnoho ďalšieho.
VIP kúpeľný okruh
V tejto exkluzívnej časti morských kúpeľov Marina d´Or na Vás čakajú Kleopatrine mliečne kúpele, bahenný kúpeľ, časti určené na muzikoterapie a aromaterapiu, taktiež prírodné solárium, vonkajšie vírivé vane, suché kúpele a relaxačná zóna.

Ďalšie služby v Marina d’Or:

ZDRAVOTNÉ STREDISKO KRÁSY A ESTETIKY
- Zdravotné stredisko krásy a estetiky, ponúka až 192 rôznych zdravotných ošetrení na krásu

REŠTAURAČNÉ A KAVIARENSKÉ SLUŽBY:
- Stredisko ponúka 21 reštaurácií a kaviarní a niekoľko diskotékových klubov

ATRAKCIE PRE DETI
- Veľký padák
- Pereje
- Discóloco
- Voľný pád
- Pavúk
- Mixér
- Štvorkolky
- Skákanie
- Horolezecká stena
- Detské zóny

NÁKUPNÉ MOŽNOSTI A SLUŽBY
- Mall Marina d'Or Beach
- Supermarket Drogéria
- Eclipse Móda: ženy, muži
- Kadernícky salón d'Or
- Mercadona – nákupné stredisko
- Čerpacia stanica

STREDISKO ŠPORTOV A ŠPORTOVÝCH ATRAKCIÍ
- tenisové kurty, futbal
- fitness
- vodné športy
- golfové ihriská do 40 km a ďalšie vo výstavbe do 10 min...
- plážové služby (požičovňa slnečníkov a lehátok)

CESTOVANIE A VÝLETY DO NAJBLIŽŠIEHO OKOLIA

Morella, stredoveké mesto
Morella je čarokrásne stredoveké mestečko. Na skale nad ním sa týči majestátny hrad a je obkolesené hradbami. Svojim návštevníkom vyrozpráva príbehy z bohatej histórie, ktorej svedectvom sú zachovalé svetské aj cirkevné stavby. V centre mesta je kostol Santa María la Mayor zo 14. storočia a kláštor Monasterio de San Francisco. Zaujímavá je aj prehliadka miestnej býčej arény alebo akvaduktu. V nevšednom múzeu Tiempo de los Dinosaurios sú uložené skameneliny dinosaurov, ktoré sa našli v okolí. Hlavný bulvár mesta s arkádou Els Porxos vás zavedie strmým schodiskom k dolným mestským hradbám. V tejto časti sú sústredené bary, reštaurácie a kaviarne. Gastronomický zážitok ponúkajú aj mnohé predajne syrov a údenín, ktoré už po stáročia vyrábajú svoje produkty tradičnými metódami.

Orange Road
Navštívte oranžové pomarančové háje, s odborným výkladom a možnosťou odberu vzoriek pomarančov odrody Clementine (v sezóne). Môžete zároveň navštíviť v Európe unikátne múzeum Orange Burriana.

Delta del Ebro
Národný park Delta del Ebro, ústie rieky Ebro, ponúka neopakovateľný pohľad na úchvatnú krajinu, stojaté vody, na ktorých sa pestuje ryža, veľké piesočné duny, jedinečnú flóru a faunu. Toto všetko si môžete vychutnať priamo počas plavby loďkou. Národným parkom je od roku 1983.

Vodný park Port Aventura
Môžete si urobiť výlet sami, alebo prostredníctvom cestovnej kancelárie Holiday NFD I S.L., ktorá vám môže zorganizovať cestu z Marína d'Or do parku Port Aventura. V lete si môžete užiť deň zábavy a dobrodružstva pre celú rodinu.
Jeden z najväčších tematických parkov v Európe sa nachádza pri meste Salou. Komplex pozostáva z vodného parku s rozlohou 9000 metrov štvorcových, zo zábavného parku, golfového a plážového klubu, siete reštaurácií a hotelov. Samotný zábavný park je rozdelený do šiestich zón, ktoré sú venované rozličným civilizáciám a kultúram. Hneď po vstupe sa návštevník ocitne v typickej stredomorskej rybárskej dedinke. Ďalšie časti parku Vás prenesú do Polynézie, Číny, Mexika, na Ďaleký východ či na Sezamovú ulicu pomenovanú podľa rovnomenného animovaného seriálu.
V každej časti sú umiestnené atrakcie rôznej úrovne, od tých ktoré sú určené pre deti až po tie, ktoré sú určené pre ozajstných vyznávačov adrenalínovej zábavy. Atmosféru výborne dopĺňajú obchodíky so suvenírmi, reštaurácie a sprievodné podujatia – to všetko tematicky prispôsobené konkrétnej časti.

Sagunto
V 60-tisícovom mestečku Sagunto sa odrážajú stopy viacerých kultúr, ktoré cez neho prešli. Práve na tomto mieste sa začala Druhá púnska vojna a Hannibal napokon dobil opevnené mesto. Z pevnosti sú dnes rozsiahle a impozantné ruiny, ktoré sa týčia nad mestom. Zachoval sa aj rímsky amfiteáter vytesaný do vápenca, kde sa dodnes konajú rôzne spoločensko-kultúrne podujatia. Údajne jedinou stavbou, ktorú Hannibal nezničil, bol Dianin chrám. Na prehliadku miesta, kde sa písali dejiny budete potrebovať približne dve hodiny, ktoré však istotne budú stáť za to.

Sant Mateu
Vo vzdialenosti 50 kilometrov od Marina d´Or sa nachádza toto dvojtisícové mestečko, ktoré malo v minulosti významnú úlohu. Mimoriadny historický význam môžeme dnes pozorovať na pôsobivom kultúrno-historickom dedičstve mesta. San Mateo predstaví svojim návštevníkom pri prehliadke mesta ruiny hradieb, stredovekú vyhňu, budovu väzenia, budovu radnice, Borrullov palác, palác Markíza de Villores, Židovskú alej, Arcibiskupský kostol a ďalšie sakrálne aj svetské pamiatky.

Montanejos
V tomto mestečku sa nachádzajú termálne pramene s teplotou vody 25°C počas celého roka. Pohode a oddychu, ktorý pramene v Montanejos ponúkajú, nikto neodolá. Okrem teplých a liečivých kúpeľov môžu návštevníci obdivovať malebné scenérie okolitej prírody.

Prírodný park Peñagolosa
Je to najvyšší vrchol a referenčný bod pre pešiu turistiku vo Valencii. Môžete navštíviť Ermitáž San Juan svätyne, a tradičné dedičstvo vidieka: masos kameňa a súvisiacich stavieb.

Oropesa del Mar
Oropesa del Mar je typické stredomorské mestečko na pobreží Costa del Azahar. Jeho bohatú históriu, v ktorej sa odrážajú vplyvy rôznych kultúr, si návštevník najlepšie vychutná v stredovekom centre mesta. Je tiež nazývané mestom starožitníkov. Pri potulkách strmými a úzkymi uličkami objavíte pozostatky hradu a opevnenia, ktoré kedysi pokoril Cid Campeador. O tom, ako sa mesto bránilo pred útokmi pirátov, svedčia obranné veže na pobreží. Najzachovalejšia, v súčasnosti sídlo múzea, je La Torre del Rey.
Možnosť športového vyžitia na mori ponúka jeden z najlepších športových prístavov na celom pobreží. Ako v raji sa môžu návštevníci cítiť na plážach s bielym pieskom Playa de la Concha, Les Amplaries a Morro de Gos.
Castellón de la Plana je hlavným mestom provincie Castellón.
Návštevníkom učarujú pláže a zátoky, ktoré majú označenie Modrá vlajka, teda spĺňajú prísne štandardy Nadácia pre environmentálne vzdelávanie.
Na svoje si prídu milovníci kultúry, umenia a histórie. Prechádzka po historickom centre mesta zanechá hlboký dojem. Práve tu sa nachádzajú mnohé monumenty a budovy ako svetskej tak aj sakrálnej povahy. Napríklad budova starého kasína, sídlo pošty, mestský trh Mercado Central, pozostatok opevnenia Muralla Liberal, budova mestskej radnice, konkatedrála Santa María la Mayor, veža so zvonicou El Fadrí a mnohé ďalšie.
Za návštevu bez pochýb stojí planetárium, ktoré bolo otvorené v roku 1991 a nachádza sa na promenáde pláže Pinar.

Les Amplaries a Morro de Gos
Castellón de la Plana je hlavným mestom provincie Castellón.
Návštevníkom učarujú pláže a zátoky, ktoré majú označenie Modrá vlajka, teda spĺňajú prísne štandardy Nadácia pre environmentálne vzdelávanie.
Na svoje si prídu milovníci kultúry, umenia a histórie. Prechádzka po historickom centre mesta zanechá hlboký dojem. Práve tu sa nachádzajú mnohé monumenty a budovy ako svetskej tak aj sakrálnej povahy. Napríklad budova starého kasína, sídlo pošty, mestský trh Mercado Central, pozostatok opevnenia Muralla Liberal, budova mestskej radnice, konkatedrála Santa María la Mayor, veža so zvonicou El Fadrí a mnohé ďalšie.
Za návštevu bez pochýb stojí planetárium, ktoré bolo otvorené v roku 1991 a nachádza sa na promenáde pláže Pinar.

Peñíscola
Mesto nad morom, aj to je jedno z pomenovaní mestečka, ktorého hradby akoby vychádzali priamo z vĺn. Pôvodná rybárska usadlosť žije celý rok populárnymi fiestami s ohňostrojmi, sprievodmi a zábavou v uliciach. V Peñíscole sa harmonicky snúbia úzke uličky starého mesta s modernými turistickými promenádami. Dominantou je legendárna pevnosť, ktorú vystavali na prelome 13. a 14. storočia templári. Pri potulkách historickým centrom uvidíte aj unikátny dom celý obložený mušľami, stále funkčný maják, pustovňu La Ermita de la Virgen de la Ermitana, Kostol sv. Márie, námestie Plaza de Armas a Delostrelecký park aj múzeum venované moru, rybárom a námornej tradícii. Na svoje si prídu milovníci jemných piesočných pláží, malebných zátok, ale aj turistiky a cykloturistiky v Národnom parku Sierra de Irta.

Izba 142 Marina

Izba 278 Neptuno

Izba 286 Neptuno

Izba El Cano K

Izba El Cano N

Neptuno exterierTRANSFÉR Z LETISKA:

Transfér z letiska do strediska Marina d´Or, ale aj počas celého pobytu je možné si objednať u našich pracovníkov cestovnej kancelárie.

BLIŽŠIE INFORMÁCIE O CENÁCH NAŠICH TRANSFÉROCH Z NAJBLIŽŠÍCH LETÍSK SPOLU S OBJEDNÁVKOU SI MÔŽETE nájsť tu
Cena prenájmu auta na celý týždeň je od 200 - 250 eur, je možné si ho objednať priamo v leteckej spoločnosti pri kúpe leteniek.

INDIVIDUÁLNA DOPRAVA

Ak by ste chceli zvoliť cestu do Apartmánov v Marina d´Or autom, z Bratislavy je to diaľnicou 2144 km a cesta by trvala okolo 19 hodín. Trasa vedie cez atraktívne destinácie ako sú Talianska riviéra - San Remo, Francúzska riviéra - Monaco, Monte Carlo, Nice, Cannes, Barcelona - mapa
Z Prahy je to 1963 km a cesta by trvala okolo 17 hodín - mapa

Všetky informácie o ubytovaní v našich apartmánoch, cenách ďalších poskytovaných služieb a mapku strediska Marina d´Or najdete tu :
POKYNY K UBYTOVANIU V NAŠICH APARTMÁNOCH V MARINA d´Or
- platné pre všetkých klientov, ktorí majú už zaplatené ubytovanie a podpísané Zmluvy na prenájom ubytovania. Pred odchodom do strediska je potrebné, aby ste si ich vytlačili a zobrali na cestu spolu s potvrdenou Zmluvou o ubytovaní.